Skip to main content

MATATATÚRA EREDMÉNYEI (4-8 évfolyam)

Szeptember 30-án megrendeztük a Matatatúra második fordulóját, amelyen 4. és 5-6. osztályos kispajtások versenyeztek.

99 csapat, közel 400 kisdiák oldotta lelkesen feladatainkat a Cseke-tó partján és az Angolparkban szaladgálva. Becsültek, mértek, nyelvtörőket, szólásokat kellett felidézniük. De logikai feladatokkal és természettudományi rejtvényekkel is találkozhattak. Lelkesen, jókedvűen küzdötték le az újabb és újabb akadályokat. Reméljük, jövőre újra találkozhatunk velük!

Az eredmények: 4. évfolyam:

A kistérség iskolái:

1.       Hérics Dóra, Palánkai Panna Sára, Sárossi Noémi, Török-Zselénszki Csenge Íriszkert Általános Iskola, Szomód

2.       Bükki Nóra, Király Gergő, Rehák Botond Launai Miklós Református Iskola, Neszmély

3.       Horváth Dániel László, Horváth László Máté, Kulcsár Larion Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás

4.       Luigitsch Lara, Majorosi Minerva, Végh Alexandra Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

5.       Szentesi Dóra, Tirhold Norina, Tölgyesi Réka Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

6.       Csonka Ábel, Horváth Levente, Szebeni Violetta Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj Ádám Lora, Kiss Rebeka, Ludas Enikő, Schór Anna Íriszkert Általános Iskola, Szomód

7.       Gölöncsér Barbara, Szabó Zsuzsanna, Szépfi Hanna, Talabér Richárd Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás

8.       Abou-Zahr Nader, Horváth Csenge, Mócz Friderika Dorka, Nagy Fanni Kata Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás

9.       Szabó Balázs, Szabó Roland, Szegedi Dávid, Török Botond Íriszkert Általános Iskola, Szomód Czirják Dóra, Mészáros Panna, Tóth Anna Fekete Lajos Általános Iskola, Tardos

Városi iskolák:

1.       Csölley Zsófia, Kővári Zorka, Serfőző Fanni, Vad Zsombor Vaszary János Általános Iskola, Tata

2.       Benke Márton, Máté Levente, Mészáros Máté, Sebestyén Botond Vaszary János Általános Iskola, Tata

3.       Egri Sára, Kristóf Dóra, Motil Réka, Unger Heidi Jázmin Iskola, Tata

4.       Frankó Bálint, Scheib Dominik, Tóth Kristóf, Zöld Karolina Blanka Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

5.       Schmidt Evelin, Pőcze Sára, Varga Beatrix, Varga Bence Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

6.       Boda Zsófi, Kelemen Adél, Kelemen Enikő, Nagy Adelina Vaszary János Általános Iskola, Tata Ferenci Baján Kán, Iffiú Tamás, Krajnyik Anna, Kvárik Petra Vaszary János Általános Iskola, Tata

7.       Andréka Bálint, Káldor Levente Viktor, Schuj Róbert, Palotai Eszter Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

8.       Deli Dóra, Pei Si Han ( Kelly ), Rossz Emese, Szabó Noémi Vaszary János Általános Iskola, Tata

9.       Bencsik Lili, Osvald Eszter, Straubinger Alexandra, Tamás Virág Jázmin Iskola, Tata Dér Márton, Kranauer Tamás, Milkó Zalán, Pintér Bence Jázmin Iskola, Tata

10.   Gyurmánczi Milán, Kolics Gergő, Mizerák Mátyás Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya Kézi Lilien, Mártonfi Mátyás, Nádudvari Martin, Varga Kincső Vaszary János Általános Iskola, Tata

11.   Simai Bodza Mária, Valla-Sarok Agathe, Valla-Sarok Nathan Jázmin Iskola, Tata Kéri-Zsigmond Kata, Miskolci Eszter, Varga Roberta, Vojvoda Vanda Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

12.   Hargitai Alexa, Králl Zoé, Ruzicska Flóra, Török Adél Vaszary János Általános Iskola, Tata

13.   Lipót Levente, Pintyi Zalán, Lipót Levente, Vida Balázs Jázmin Iskola, Tata

Lipót Veronika, Molnár Elvira, Pájka Jázmin Jázmin Iskola, Tata

14.   Nagy Tímea Hajnalka, Szalai Dóra, Szilágyi Ramóna, Szűr Beatrix Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya Bittmann Zsombor, Cseresznyés Zalán, Gelencsér Noel, Minith Ákos Adrián Vaszary János Általános Iskola, Tata

15.   Lehrmann Levente, Pápai Tamás, Szentimay Gergő

Jázmin Iskola, Tata Bálint Milán, Havas Tamás, Horváth András, Horváth Szilárd Vaszary János Általános Iskola, Tata

16.    Farkasdy Rebeka Bíborka, Járóka Botond, Liczki Milán, Sebestyén Kármen Vaszary János Általános Iskola, Tata

17.   Balázs Dániel, Ködmön Kristóf, Solymár Dániel Jázmin Iskola, Tata

18.   Andrics Sándor, Lénárd Zoltán, Milek Kristóf, Molnár Máté Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

 

 

5-6. évfolyam:

A kistérség iskolái:

1.       Bocsi Ramóna, Körmöndi Emese, Pócsmegyeri Petra, Talabér Levente Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás

2.       Gombos Henrik, Kiss Benedek, Krüpl Balázs, Nagy Kinga Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

3.       Kovács Evelin, Mikolics Lívia, Rada Nóra, Tomasik Petra Íriszkert Általános Iskola, Szomód

4.       Horváth Zsófia, Landberger Linda, Pálfi Panna, Simon Lara

Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

Bedi Ádám, Hartmann Bence Tihamér, Magyar Márton, Tóth-Angyal Dániel Íriszkert Általános Iskola, Szomód

5.       Kelemen András, Koch Dániel, Tóth-Angyal Dávid, Virizlai Marcell Íriszkert Általános Iskola, Szomód

6.       Csongrádi Sára, Mészáros Alex, Ördög Noémi, Szabó Bence Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj Bélai Dominik, Darázsi Málna, Horváth Levente, Nagy Lilla Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás Laposa Bendegúz, Németh Flóra, Takács Fruzsina, Tyukász Luca Launai Miklós Református Iskola, Neszmély Baudentisztl Katalin, Lázár Csenge, Schamberger Ágnes Íriszkert Általános Iskola, Szomód

7.       Bognár Balázs, Czink Áron, Lippai Gábor, Mészáros Marcell Zsolt Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

8.       Gregor Hanna, Király Csenge, Nyikos Zsófia, Tölgyesi Júlia Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

9.       Gelbmann Bence, Hermann Máté, Petrekin Bence, Pigai Péter Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj Hartmann Dorka, Nagy Ramóna, Plangár Zsanett, Rácz Luca Íriszkert Általános Iskola, Szomód

10.   Benczek Luca, Kroer Viktória, Óvári Eszter, Veszprémi Sára Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj Burgermeiszter Benjamin, Király-Vogel Gréta, Szücs Rebeka Fekete Lajos Általános Iskola, Tardos

11.   Ámon Balázs, Bogdán Samu, Gombár Bence, Huszka Dániel Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

12.   Csicsai Martin, Karasz Janka, Kószás Lea Eszter, Kurdi Zsófi Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás Árendás Kristóf, Balogh Dominika, Bükki Richárd, Németh László Launai Miklós Református Iskola, Neszmély

13.   Baudentisztl Krisztina, Baudentisztl Krisztofer, Kölcsei Zsófia, Zhorela Csenge Anna Fekete Lajos Általános Iskola, Tardos Eipl-Lentulai Lívia, Rákli Dorina, Schlepp Szabina, Tarjáni Nóra Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj

 

Városi iskolák:

1.       Fekets Lilla, Lepsényi András, Pocsai Anna, Rossz Koppány Vaszary János Általános Iskola, Tata

2.       Bencsik Olivér, Borisza Benedek, Szabó Levente, Zalavári Miklós Vaszary János Általános Iskola,Tata

3.       Hanna Rebeka, Csorba- Simon Dorka, Kasza Marcell Levente, Szennay Borbála Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

4.       Boczonádi Bora, Illés Bars, Kósa Brigitta, Török Hunor Vaszary János Általános Iskola, Tata Fekete Benedek, Fodor Sámuel Mihály, Nagy Benjámin Máté, Nagy Marcell Ádám Vaszary János Általános Iskola, Tata

5.       Bálint Márton, Bognár Balázs, Németh Mátyás, Takács Zalán Vaszary János Általános Iskola, Tata Farkas Lili, Fűrész Viktória, Homoki Dóra, Seregélyes Nóra Vaszary János Általános Iskola, Tata

6.       Dosztál Léna, Lázár Dóra, Musicz Nóra, Rigó Nóri Vaszary János Általános Iskola, Tata Galgóczy Csenge, Madarász Petra, Pálfi Viktória, Szeiler Jázmin Vaszary János Általános Iskola, Tata

7.       Fülöp Hanna Sára, Hamar Zalán, Krüpl Nikolett Helga, Pécsi Emília Regina Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

Schmidt Adrienn, Szabó Eszter, Urbanics Anna, Varga Irma Vaszary János Általános Iskola, Tata

8.       Molnár Bendegúz, Nyári Patrik, Várkonyi Olivér Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

9.       Beyer Benjamin, Dedinszky Ádám, Krussó Marcell, Mészáros Lázár Vaszary János Általános Iskola, Tata

10.   Bartók Csenge, Gáncs Hanna, Pontos Kíra, Ubornyák Csenge Vaszary János Általános Iskola, Tata

11.   Bús Máté András, Chmelovics Bálint, Gyarmati Botond, Varjasi László Vaszary János Általános Iskola, Tata

12.   Bíró-Pap Olivér, Hubai Ákos, Osvald Ábel, Takács Viktor Vaszary János Általános Iskola, Tata

13.   Boda Péter, Bunkhardt Dominik, Flórián Dávid, Orosz Ádám Vaszary János Általános Iskola, Tata

14.   Kálmán András, Kranauer Péter, Unger Lénárd Vaszary János Általános Iskola, Tata

15.   Farkasdi Tünde, Forisek Ákos, Németh Vivien Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya Farkas Viktória, Hoffmann Tímea, Palkó Nóra, Stöberl Kornél Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya Kacsó Csongor, Mészáros Barnabás, Varga József, Zsemberi Ákos Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya Avrancsev Bence, Nagy Olivér, Tasnádi Ákos Vaszary János Általános Iskola, Tata

Barna Balázs, Klausz József, Petőcz Levente, Vida Gergő Vaszary János Általános Iskola, Tata Bodor Boglárka, Elekes Regina, Kun Petra, Pankotai Réka Vaszary János Általános Iskola, Tata Csák Bátor, Dittmann Péter, Lantos Nimród, Rácz Hunor Vaszary János Általános Iskola, Tata

16.   Bakó Zsófia, Katona Péter, Kriszt Lilla, Vári Vajk Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

17.   Argai Csoma, Farkas Botond, Judea-Farkas Bence Vaszary János Általános Iskola, Tata

18.   Galamb Zsófia, Dosztál Dániel, Németh Milán, Sarus Réka Vaszary János Általános Iskola, Tata Iványi Nóra Lili, Megyedi Ramóna, Rochlitz Anna, Szelőczei Szabina Vaszary János Általános Iskola, Tata

19.   Bolehradsky Barnabás, Horváth Bálint, Kővári Zalán, Zöld Bálint Vaszary János Általános Iskola, Tata

20.   Ballagó Regina, Fülöp Kinga, Horváth Dorina, Molnár Dóra Vaszary János Általános Iskola, Tata

21.   Schwarzenberger Lili, Szabó Ármin, Tóth András, Treszl Marcell Talentum Általános Iskola, Tata Rábai Dorka, Szappanos Kinga Róza Vaszary János Általános Iskola, Tata

22.   Gál Csongor, Nagy Martin, Tuza Norbert Vaszary János Általános Iskola, Tata Kézi Rudolf Miron, Juhos Patrik, Stipsits Dominik Sándor, Szikszai Barnabás Vaszary János Általános Iskola, Tata

23.   Czégény Dóra, Majer Dorka, Vranovits Dorka Vaszary János Általános Iskola, Tata

24.   Horváth Bence, Horváth Bianka, Sümegi Mirjam, Szabó Kíra Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

25.   Erdélyi Gergő, Nemes Anna Luca, Pőcze Gergő, Sztrémi Sophia Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya

26.   Hajgató Janka, Mészáros Brenda Evelin, Németh Eszter, Tóth Luca Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya Bakos Roland, Mészáros Richárd Erik, Perkai Márk Vaszary János Általános Iskola, Tata

27.   Beszter Adrián, Dupcsik-Séra Balázs, Tóth Bence Vaszary János Általános Iskola, Tata

 

A nagy létszámra való tekintettel a versenyt két részre bontottuk. Szeptember 16-án az Eötvös Gimnázium 9-10. évfolyamos diákjaival együtt a gimnáziumban zajlott a 7-8. évfolyamos gyerekek versenye. Ezen 28 általános iskolás csapat vett részt. A diákok az Öveges laborban érdekes fizika kísérleteket csodálhattak meg.

A verseny eredménye: 7-8. évfolyam

Városi iskolák:

1.       Apagyi Balázs, Csicsai Bajnok, Farkasdy Károly, Kiss Viktor (Vaszary János Általános Iskola, Tata)

2.       Fekets Anna, Fekets Virág, Nagy Lídia, Nagy Mirtill (Vaszary János Általános Iskola, Tata) Huszár Benedek, Maróti Róbert Benedek, Szegedi András Norbert, Tóth Máté (Vaszary János Általános Iskola, Tata)

3.       Bilszky Márk, Gerencsér Dániel, Villám Benedek (Vaszary János Általános Iskola, Tata)

4.       Barta Máté, Bánhidi Botond, Molnár Csaba, Zwickl Dániel (Református Gimnázium, Tata) Hornyák Borka, Nizelberger Zita, Zalavári Emma (Vaszary János Általános Iskola, Tata9 Győrvári Anna, Kelemen Anna, Süveg Eszter, Széles Adrienn (Vaszary János Általános Iskola, Tata) Balogh Melani, Juhász Lili, Krüpl Dóra, Németh Eszter (Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya)

5.       Madarász István, Mester Márk, Sorbán Patrik (Vaszary János Általános Iskola, Tata) Fohner Roland, Györök Dóra, Tasnádi Márton, Thoma Kristóf (Református Gimnázium, Tata) Benda Eszter, Frank Éda, Gunics Nóra, Nagy Dorina (Vaszary János Általános Iskola, Tata) Anderkó Botond, Cserfalvy Eszter, Deák Gergő, Lanszki Péter (Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya) Nagypál Lilla, Schamberger Anna, Szabó Tamara, Török Gabriella (Református Gimnázium, Tata)

6.       Hajdás-Földi Kolos, Muraközy Bernát, Rékási Márton, Széles Balázs (Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya)

7.       Csete László, Nagy Letícia, Pajor Tímea, Tanic Nóra (Vaszary János Általános Iskola, Tata) Kullai Lilla, Mátyás Dominik, Szvitacs Panna (Fazekas Utcai Általános Iskola, Tata9

8.       Czégény Balázs, Karvalics Erik, Nagy Máté (Vaszary János Általános Iskola, Tata) Kistérségi iskolák:

1.       Borbely Attila, Sári Nóra, Szombathy István, Waldmann Lőrinc (Szent István Németh Nemzetiségi Általános Iskola, Baj)

2.       Juhász Benedek, Kelemen László, Sáhó Tamás, Vizi András (Íriszkert Általános Iskola, Szomód)

3.       Nagy Patrícia, Lengyel Máté János, Recsák Kristóf, Viszkocsil Vanessza Alexandra (Fekete Lajos Általános Iskola, Tardos)

4.       Basa Natália, Nádasdi Jázmin Éva, Szebellédi Nelli, Véber Vanessza (Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás) Csongrádi Kata, Kozsán Hanna, Nagy Judit, Petrekin Virág (Szent István Németh Nemzetiségi Általános Iskola, Baj)

5.       Eipl-Lentulai Krisztofer, Számvéber József, Túri Csaba (Szent István Németh Nemzetiségi Általános Iskola, Baj ) Balogh Benedikt, Csonka Levente, Mayer Martin, Török Gergely (Szent István Németh Nemzetiségi Általános Iskola, Baj)

6.       Dégen Adél, Herczeg Martin, Kovács Bianka, Kovács Kíra (Csokonai Általános Iskola, Dunaalmás)

7.       Bajka Máté, Csizmadia Brigitta, Kosun Dávid, Kurdi Kata (Launai Miklós Református Általános Iskola, Neszmély)