Napközis tábor!

Tisztelt Szülők, Pedagógusok! A Tatai Városkapu Közhasznú Zrt. szabadidős, ismeretterjesztő napközis tábort szervez a Tatai Fényes Fürdő területén.

Tatai Fényes Napközi

2017. június 19-től augusztus 18-ig

minden hétköznap 8 órától 16 óráig tapasztalt pedagógusok irányításával, tartalmas programokkal biztosítja az alsós (1-4. osztály) általános iskolás korúak felügyeletét.

A tábor díja:                                                  2.500.-Ft/fő/nap

Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülők számára:          1.300.-Ft/fő/nap

Nagycsaládosok számára (3 v. több gyermek)                                       1.900.- Ft/fő/nap

A díj tartalmazza:

Ø  az étkezést, (tízórai, meleg ebéd, uzsonna)

Ø  A Magyary Zoltán Művelődési Központtól a Fényes Fürdőre való buszos kijutást reggel, és vissza délután,

Ø  a strandbelépőt,

Ø  minden napra érdekes és izgalmas programokat.

A részvétel feltétele:

Ø  a jelentkezési lap, a szülői felelősségvállalási nyilatkozat kitöltése és a szülő részéről történő aláírása,

Ø  a részvételi díj megtérítése, az esetleges kedvezményekre jogosultság igazolása

Jelentkezés és részvétel:

Jelentkezési lap és szülői felelősségvállalási nyilatkozat igényelhető a Magyary Zoltán Művelődési Központ információszolgálatánál, vagy letölthető a www.tataivaroskapu.hu oldalon. Ugyanitt befizethető a napközi díja június 14-15-16-án és július 12-13-14-én 7.30-tól 18 óráig.

Ezen kívül tábor igénybevételét megelőzően legalább 24 órával fogadunk jelentkezéseket és lemondásokat is a megadott feltételekkel.

Gyülekező hétköznapokon reggel 7.30-tól a Magyary Zoltán Művelődési központ főbejárata előtt, rossz idő esetén a művelődési ház aulájában. 8.00-kor indulás busszal a Fényes Fürdőre.

Délután visszaindulás 16.00 órakor busszal a művelődési házhoz, a gondviselő, illetve az általa megadott személy itt, illetve korábban a jelentkezési lapon leadott időpontban jöhet a táborban résztvevő gyermekért.

A Fényes Napközi programja:

A tatai Fényes Fürdő területén kialakított napközis tábor bármilyen időjárás esetén megfelelő és biztonságos helyszíne a gyerekek napközbeni ellátásának. A strandfürdő, a Fényes tanösvény, a sportpályák, játszóterek mellet mindennap izgalmas programok várják a gyerekeket. Kézműves és alkotó játszóház, horgásziskola, íjászat, ismeretterjesztő és sportbemutatók, természetismereti túrák és sok-sok játék.

Elérhetőség és információ:

További információ a főszervezőnél, a táborvezetőnél, a Magyary Zoltán Művelődési Központ információszolgálatánál és az osztályfőnököknél.

Tatai Városkapu Közhasznú Zrt.

főszervező: Glászné Harmados Magdolna,                 táborvezető: Sulyokné Nagy Tünde

honlap:  www.tataivaroskapu.hu                                e-mail:   fenyesnapkozi@gmail.com

tel:+36 (30) 691-0044,                                                      +36 (30) 5311-644